Завод

Виробництво ТзОВ Магік

В основу виробничої діяльності компанії «Магік» покладений передовий європейський досвід влаштування дорожньо-транспортного покриття із бетонних фігурних елементів мостіння (ФЕМ). У 1997 році ТзОВ «Магік» вперше в Україні почало використовувати принципово нову технологію виробництва бетонних тротуарних неармованих виробів (тротуарної плитки) – метод вібропресування бетонних ФЕМ на спеціалізованому технологічному обладнанні німецького виробництва: бетонозмішувальному вузлі TEKA TRANSMIX 750 та бетоноформувальному комплексі Zenith 828 MAZ. У 2003 році було запущено в експлуатацію ще один бетоноформувальний комплекс Zenith 828 MAZ, що дозволило на сучасному рівні виготовляти 120-130 тис. м.кв. ФЕМ в місяць. Використовуючи світові тенденції у розвитку високоефективних методів виготовлення будівельних виробів ТзОВ «Магік» налагодило сучасне виробництво вібропресованих елементів широкого асортименту та кольору: бетонних ФЕМ товщиною від 60 до 100 мм., каменів бортових бетонних для дорожнього будівництва та благоустрою території.

Вробництво Магік Лінію щебеню

З метою забезпечення власного виробництва високоякісними інертними матеріалами з 2009 року на ТзОВ «Магік» в автоматизованому режимі функціонує технологічна лінія з підготовки фракціонованих щебенів та пісків. Даний комплекс забезпечує процес переробки та промивку отриманих фракцій інертних матеріалів з відокремленням потоком води гранітного пилу. Потужність комплексу при промивці інертних сипучих матеріалів становить до 200 м3 технічної води в годину. В процесі використання технологічної лінії з 2-ох
роторних дробарок марок SBM, 3-х вібраційних грохотівтипу HAVER NIAGARA та піскомийної машини марки CDE EVOWASH щогодинно виготовляється від 120 до 150 тон фракціонованих митих щебенів та пісків, що створює передумови для суттєвого збільшення потужності ТзОВ «Магік» з виробництва якісної вібропресованої бетонної продукції в найближчій перспективі.

Лінія подачі бруківки ТзОВ Магік

В технологічному процесі виробництва вібропресованої бетонної продукції ТзОВ «Магік» рівень автоматизації сягнув європейських стандартів. Автоматизовані та інтегровані у загальний комп’ютерний моніторинг всі основні виробничі процеси, зокрема: дозування компонентів бетонної суміші, їх змішування, визначення водоцементного співвідношення з використанням електронної діагностики вологості інгредієнтів, формування виробів з бетону, режими витримки відформованих елементів, пакування готової продукції для
транспортування. Для оптимізації процесувідвантаження виробів зі складів запроваджена система штрих-кодування готовоїпродукції на піддонах.

Для забезпечення технологічної надійності виробництва, контролюякості вхідної сировини та приймально-здавальних випробувань бетонної продукції з 2011 року на ТзОВ «Магік» функціонує вимірювальна заводська лабораторія, яка атестована в системі Держспоживстандарту України. Ви мірювальна лабораторія обладнана сучасним високоточним лабораторним обладнанням провідних виробників Європи («Controls» Італія, «Testing», «Kimido» Німеччина) для здійснення повного комплексу досліджень фізикомеханічних, хімічних та експлуатаційних властивостей виробів з бетону на всіх етапах виготовлення готової продукції. У вимірювальній лабораторії працює висококваліфікований та професійно навчений інженерно-технічний персонал який забезпечує контроль за дотриманням нормативних та технологічних вимог при виробництві бетонної продукції гарантованої якості.

Лабораторія ТзОВ Магік

Для забезпечення виробництва високоякісними інертними матеріалами, які постачають з центральних регіонів України, був збудованийприколійний склад (станція Давидів). Це дало можливість здійснювати вагонні поставки продукції по всій території України. Також для зручності клієнтів прокладена автодорога з бетонних ФЕМ між виробництвом ТзОВ «Магік» та республіканською магістраллю Р129 Львів – Ів.-Франківськ довжиною 5,5 км. і загальною площею замощення 50 тис. м2. З часу заснування товариство динамічно розвивається. Підготовлені виробничі площі для встановлення третьої, принципово нової, технологічної лінії. У західному регіоні України відкрито відділи збуту у містах Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Луцьк.

Відео з виробництва

Команда професіоналів ТзОВ «Магік» робить все для того, щоб придбавши нашу продукцію, Ви впевнено могли сказати:
«Мій двір – найкращий!»

TOP